
Ганчірка з мікрофібри для посуду Супер Торба (1 пачка)
67,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000004828
+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальна тканина на основі мікрофібри, призначена для натирання панелі, скла та інших твердих поверхонь. Дуже ефективна під час видалення пилу, нанесення та розполювання поліролю, а також очищення скла. Забезпечує поглинання вологи всемеро перевищує власну вагу. Тканина мікрофібри видаляє пил, жирові та нікотинові забруднення, чудово вбирає воду. У сухому вигляді застосовується для витирання пилу та легких забруднень. У вологому стані тканина мікрофібри легко видаляє бруд із будь-якої поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Тип | Ганчірка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 25уп |
| Матеріал виробу | Мікрофібра |
| Сфера застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 35 см*35см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Цвет изделия | Жовтий |
| Ширина | 35 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,35 ₴

