
Серветки губчасті (3шт) Супер Торба (1 пач.)
38,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000004794
+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір губок різних кольорів із суміші структурованої целюлози і бавовняного волокна. Добре вбирає вологу. М'яка і приємна на дотик. Можна прати в пральній машині. Підходить для прибирання делікатних поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16см |
| Кількість в пакованні | 3шт |
| Кількість у ящику | 80 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Сфера застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 16 см*16см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Серветки, праски |
| Форма | квадрата |
| Цвет изделия | Різні кольори |
| Ширина | 16см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,85 ₴

