Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю. Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолічених і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 7,5 см |
| Кількість в пакованні | 3шт |
| Кількість у ящику | 96 уп |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал (особливості) | неіржавка сталь |
| Сфера застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 75 мм*75 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Круга |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Ширина | 7,5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴




