
Мочалка залізна (а1*14 г) Блиск (1 пачка)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000004844
20 ₴
Немає в наявностіМочалка залізна (а1*14 г) Блиск (1 пачка)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю.
Мочалки металеві не окиснюються, тривалий час зберігаючи свої первинні властивості.
Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолічених і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 8 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 288 шт. |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал (особливості) | неіржавка сталь |
| Сфера застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 80 мм*80 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Круга |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Ширина | 8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴