
Мочалка залізна (а3*10 г) Сітка Profit Pro (1 пачка)
13,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000015676
13,30 ₴
Немає в наявностіМочалка залізна (а3*10 г) Сітка Profit Pro (1 пачка)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю.
Мочалки металеві не окиснюються, тривалий час зберігаючи свої первинні властивості.
Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолічених і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 9,5см |
| Кількість в пакованні | 3шт |
| Кількість у ящику | 160 уп |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал (особливості) | нержавіюча сталь |
| Сфера застосування | Для вологого та сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 95 мм*90мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Круг |
| Цвет изделия | Сріблястий |
| Ширина | 9 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,30 ₴