
Килимок для Суші/ролів бамбук зелений 27*27 см (100 шт.)
76,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000016494
76,50 ₴
В наявностіКилимок для Суші/ролів бамбук зелений 27*27 см (100 шт.)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для Суші/ролів бамбук зелений
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 64 мм |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Тип | Тарілка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 мм |
| Кількість в пакованні | 100 штук |
| Кількість у ящику | 5000 шт. |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Сфера застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | квадрата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,50 ₴