
Паперові пакети саше крафт білий, 170х50х280, 50г/м2 (100 шт)
139,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000016414
139,50 ₴
В наявностіПаперові пакети саше крафт білий, 170х50х280, 50г/м2 (100 шт)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см |
| Довжина | 28см |
| Кількість в пакованні | 100 штук |
| Кількість у ящику | 1000 шт. |
| Матеріал виробу | Папір |
| Сфера застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 50 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | Білий |
| Ширина | 17 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,50 ₴