
Паперові крафт пакети з прозорим віконцем 170х60х380, 40г/м2, вікно 70 (100 шт)
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000016418
183 ₴
В наявностіПаперові крафт пакети з прозорим віконцем 170х60х380, 40г/м2, вікно 70 (100 шт)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 см |
| Довжина | 38см |
| Кількість в пакованні | 100 штук |
| Кількість у ящику | 1000 шт. |
| Мoдель | З ПП вікном |
| Матеріал виробу | Папір |
| Сфера застосування | Упаковка продуктів |
| Щільність | 40 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | бурей |
| Ширина | 17 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴