
Пакет з дном паперовий крафт бурий, 310х200х350, 80г/м2 (25 шт)
197,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000016412
197,63 ₴
В наявностіПакет з дном паперовий крафт бурий, 310х200х350, 80г/м2 (25 шт)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Кількість в пакованні | 25шт |
| Кількість у ящику | 150шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Крафт папір |
| Сфера застосування | Розфасування будь-якої продукції |
| Друк малюнка | немає |
| Щільність | 80 г\м2 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Тип ручки | немає |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет изделия | бурей |
| Ширина | 31 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,63 ₴