
Фасувальні поліетиленові пакети №9 (26х35) 1 кг Тортики (1 пачка)
252 ₴
- В наявності
- Код: DT000016560
252 ₴
В наявностіФасувальні поліетиленові пакети №9 (26х35) 1 кг Тортики (1 пачка)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35 см |
| Кількість у ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Полиэтилен |
| Матеріал (особливості) | Поліетилен HDPE |
| Сфера застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутне |
| Цвет изделия | Різні кольори |
| Ширина | 26 см мм |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴