
Мішалка Дерев'яна 14см * 1,2 мм * 5,6 мм 800шт (арт40) (1 пачка)
73,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000016579
+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 750 шт. |
| Ширина | 5.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14 см |
| Кількість у ящику | 40 уп |
| Матеріал виробу | вільха дерево |
| Сфера застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,15 мм |
| Цвет изделия | натуральний |
| Штрихкод | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,50 ₴

