
Мішалка дерев'яна індивідуальна 14см 500шт (1 пачка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Ширина | 5.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14 см |
| Кількість у ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | береза дерево |
| Сфера застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,2 мм |
| Цвет изделия | натуральний |
| Штрихкод | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴

