
Виделка дерев'яна (160*26*1.7 мм) 100 шт (1 пачка)
59,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DT000016590
59,25 ₴
В наявностіВиделка дерев'яна (160*26*1.7 мм) 100 шт (1 пачка)+380 (67) 883-44-04
- +380 (66) 976-17-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 16 см |
| Кількість в пакованні | 10 пач |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 1,7 мм |
| Цвет изделия | Крафт |
| Штрихкод | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,25 ₴